İstanbul’da Yemek İçin Mekan Önerileri


Garipçe Köyü Qarip Restaurant

Öğlene kadar kahvaltı, öğleden sonra ise birbirinden taze ve lezzetli balıkları yiyebileceğiniz; şehrin gürültüsünden uzakta, İstanbul’da saklı cennet diyebileceğimiz harika lezzetleriyle yavaş yavaş ünlenen, manzarasıyla da kendine hayran bırakan, huzur bulacağınız bir yer.

 

 

Gizli Bahçe – Ağva

Doğası, manzarası ile bir bütün olan ve kuş seslerinin suların sesine karıştığı bir diyarda misler gibi bir sabah kahvaltısı etmek için önerilerimizin en şiddetlisi. Yeşil ve mavi ile beraber aileniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle harika bir vakit geçireceğiniz mekan: Gizli Bahçe, Ağva.

 

Avcılar Evita Ocakbaşı

Deniz manzaralı, kendine ait bungalow evlerin içerinde harika bir konsept ile çok güzel resimler çekilebileceğiniz bir mekan. Ustaların hazırladığı birbirinden güzel kırmızı etleri, kasap köfteleri,  özel hazırlanan sucukların kömür ateşinde pişmesiyle lezzetlerine lezzet katılan yemekleri yerken keyif alabileceğiniz Avcılar sahilde çok güzel manzaralı bir mekan.

 

Bakırköy Felek Mangal Başı

Kapı girişinden itibaren göze ve burna hitap eden nostalji bir mekan. Mekanda mangalda pişen taze lezzetlerden sonra herkesin damağına da hitap edebilecek olan bu güzide mekan, dokusuyla ve konsepti ile size çok keyifli bir gün geçirtecektir.

 

Bi Daha Meyhanesi

En azından bir kere gidilmesi gereken modern bir meyhane konseptinin dışında; gece kulüplerinin anımsatan eski meyhanelerinin yanı sıra daha hareketli bir yer. İnsanların oynarken rakı içebildiği, harika bir deniz manzarasının olduğu, kız arkadaşlarınızla gidip, rahat rahat eğlenebileceğiniz bir mekan: Bi Daha Meyhanesi

 


Feyyaz Dinçer

Senin Tepkin ne?

MUTLU MUTLU
0
MUTLU
ŞAŞKIN ŞAŞKIN
0
ŞAŞKIN
ÜZGÜN ÜZGÜN
0
ÜZGÜN
HAVALI HAVALI
0
HAVALI
KALP KALP
0
KALP
DÜŞÜNEN DÜŞÜNEN
0
DÜŞÜNEN

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.