Uluslararası 212 Fotoğraf Yarışması – Ödül 5000 Euro


“Uluslararası 212 Fotoğraf Yarışması, 212 Studio tarafından düzenlenen, ülkeden, bölgeden ve dünyadan yılın en iddialı yeteneklerini öne çıkaran tamamen bağımsız bir girişimdir. Ekipçe, en iyi fotoğrafların peşine düşüyoruz.

Öte yandan, fotoğraf yarışmamız aslında hikâyemizin sadece yarısı. 212 Fotoğraf Festivali kapsamında yer alan bu yarışma ile fotoğraf sanatının önemini vurguluyor; aynı zamanda da yılda iki kez uluslararası sanat ve kültür dergisi 212 magazine’i yayınlıyoruz. İstanbul’un önde gelen butik fotoğraf ve prodüksiyon ajansı 212 Studio olarak, bu iki girişimle hem merak uyandırmayı hem de ilham vermeyi amaçlıyoruz –farklı fikirlerin ve bakış açılarının önyargılar olmaksızın bir araya geldiği bir alan yaratarak; kaynağını bölgeden ve dünyanın dört bir yanından alan sosyal, sanatsal ve kültürel olguları sorgulamak istiyoruz.

KISACASI, KONSEPTİMİZ BAĞIMSIZ YAYINCILIK VE FOTOĞRAFÇILIK TUTKUSUYLA BİRLEŞEN KAPSAYICI VE YARATICI BİR YARIŞMA.

Amacımız, yarışmayı İstanbul kaynaklı kültürel ve sanatsal bir geleneğe dönüştürmek.

Baştan alalım. Katılım ücreti yok ve en az 5, en fazla 10 fotoğraf göndererek başvurabilirsiniz. Fotoğrafların belirli 2 veya 3 seriden olmasını tercih ediyoruz ama bu bir zorunluluk değil.
Siz başvurunuzu yaptıktan sonra, 212 ekibi olarak fotoğrafları gözden geçireceğiz ve finalistleri belirleyerek jüri üyelerine sunacağız.

YARIŞMAMIZ, HER YAŞTAN VE HER MİLLETTEN PROFESYONEL VE AMATÖR FOTOĞRAFÇILARIN HER TÜR KAMERAYLA ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLARINI KABUL EDİYOR.”

Detaylı bilgi ve katılım şartları için tıklayınız.


istanbulapp

Senin Tepkin ne?

MUTLU MUTLU
0
MUTLU
ŞAŞKIN ŞAŞKIN
0
ŞAŞKIN
ÜZGÜN ÜZGÜN
0
ÜZGÜN
HAVALI HAVALI
0
HAVALI
KALP KALP
0
KALP
DÜŞÜNEN DÜŞÜNEN
0
DÜŞÜNEN

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.