İstiklal Caddesi’nde Yemek&Cafe Önerileri


İstiklal Caddesi’nde; İtalyan mutfağından dünya mutfağına, kitap kokusunu eşlik eden kahve kokularının bir arada güzel bir harmoni yakaladığı sıcacık mekanları listeledik… Afiyet ossuuun!

Taksim Parole

Dünya mutfağının klasik lezzetlerini, göz ve damağı heyecanlandıran sunumlarıyla masamıza getiren bu güzide mekan, keyifli bir şekilde yemek yerken rahatça sohbet edebileceğimiz İstiklal’in nadir konseptlerindedir. 2 katlı olan mekanın üstü, bar konsepti olarak düşünülmüş ve misafirin eğlencesi hesaba alınmıştır.

 

Esmer Chef – Taksim

İtalyan mutfağının güzel lezzetlerini tattıktan sonra kendinizi; ustaların kendi hazırladığı pizza hamurları, çeşitli makarna ve salatalar karşısında parmaklarınızı yerken bulacaksınız. Özellikle pizzalar ve makarna çeşitlerinin tadı sizi tekrardan buraya getirecek ve aynı tatları özleteceğinden eminiz. Denedik, yedik ve tattık. Siz de deneyin!

 

 

Nevizade Vera Bistro

Birbirinden güzel içkileri yudumlarken; çeşitli mezeler ve dünya mutfağından lezzetleri tadabileceğiniz bir mekan: Nevizade, Vera Bistro. Keyifli muhabbetler ile  geçirdiğiniz bir gün  sonrası güler yüzlü hizmet, sizleri buraya tekrardan gelmeye itecektir.

 

Mephisto Kitap&Cafe

İstiklal’in kitap kokan nadir kafelerindendir: Mephisto. Her katında kitap kokusu ve her tarzdan müzikler ile karşılanacaksınız. Gözünüz bir kitaplara, bir müzik ürünlerine takılacak. Antika ve dergiler sizi buraya bağımlı yapacak diğer hususlardan. Ve en üst katında, kitaplarınızı veya dergilerinizi aldıktan sonra güzel bir kahve ile okuyacağınız şirin, sessiz ve loş bir ortamda kafesi de mevcut.

 

 

 


Feyyaz Dinçer

Senin Tepkin ne?

MUTLU MUTLU
0
MUTLU
ŞAŞKIN ŞAŞKIN
0
ŞAŞKIN
ÜZGÜN ÜZGÜN
0
ÜZGÜN
HAVALI HAVALI
0
HAVALI
KALP KALP
0
KALP
DÜŞÜNEN DÜŞÜNEN
0
DÜŞÜNEN

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.