Gönüllü Olarak Ekibimize Katılmak İster misin?


İstanbulapp Hakkında

İstanbul Üniversitesi Öğrenci Portalı istanbulapp.net olarak üniversitemizin gündemini oluşturan tüm içeriklerin bir arada olduğu öğrenci platformudur. ‘Kampüsünde Neler Oluyor?’ sloganıyla çıktığımız bu yolda tüm öğrencilerimizin kampüsünde yaşanan etkinlikleri, İstanbul’da organize edilen tüm aktiviteleri -konser, tiyatro, konferans vb.- mesleki kariyer planlamalarını, ders notlarını ve sitemizdeki gönüllü yazarlarımızın yazılarını bir araya getirdik. Bilim, sanat, espor, müzik, film vb. türevlerde içeriklerin olduğu kategoriler yaptık. Böylece İstanbul Üniversitesi’nde okuyan tüm öğrencilerin gündemini belirlemeyi hedefledik ve başardık da.

Gönüllü Olarak Seni Aramızda Görmeyi İstiyoruz!

Birbirinden kıymetli ve samimi insanlardan oluşan yazarlık ekibimizde seni de görmek istiyoruz. İştahımız, hırsımız ve hedeflerimiz çok büyük. Patron baskısının olmadığı, arkadaş ortamındaki rahatlığı hissedeceğin ve tamamıyla bir öğrenci oluşumu olan İstanbul Üniversitesi Öğrenci Portalı’nda seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  • Yazarlığı bir iş olarak değil bir hayat gayesi olarak görüyorsan
  • Fikirlerini ve duygularını yazıya dökme gerekliliğini hissediyorsan
  • Kendini ifade edebileceğin
  • Yetkin olduğunu düşündüğün
  • Geliştirmeyi hedeflediğin bir alanda

Örnek yazını iletisim@istanbulapp.net ‘e gönder ve yazarlık için başvurunu tamamla. Haydi bize katıl ve üniversite hayatında kendine anı olarak bırakacağın muhteşem zamanlara ilk adımını at.

“Hey, you! We Want You!”

Mail: iletisim@istanbulapp.net

 

 

 


istanbulapp

Senin Tepkin ne?

MUTLU MUTLU
0
MUTLU
ŞAŞKIN ŞAŞKIN
0
ŞAŞKIN
ÜZGÜN ÜZGÜN
0
ÜZGÜN
HAVALI HAVALI
0
HAVALI
KALP KALP
0
KALP
DÜŞÜNEN DÜŞÜNEN
0
DÜŞÜNEN

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: