Apple Yeni Neler Duyurdu?


Apple Mart etkinliğinde şirketin yeni projelerini duyuran Tim Cook, yeni projelerle büyük heyecan yarattı. Yeni oyun servisinden kredi kartına, 300’den fazla derginin haberlerine ulaşmanızı sağlayacak bir haber portalından cüzdan uygulamasına kadar birbirinden farklı yeni servisler sunacak Apple’ın açıkladığı şeylere bakalım.

1- Apple News Plus

Apple News Plus, 300’den fazla dergiye tek abonelikle ulaşmanızı sağlayacak bir haber portalı. Sevdiğiniz dergileri seçip onların haberlerine daha hızlı ulaşabilecek, aradığınız makaleyi tek tuşla aratabileceksiniz. Amerika fiyatı aylık $9,99’dan olacak servisi aynı zamanda ailenizle de paylaşabileceksiniz.

2- Apple Card Adında Çıkacak Bir Cüzdan Servisi

Apple Card Master Card ve Goldman Sachs tarafından desteklenecek. “Uygulama ile ilgili bir sorun yaşarsanız direk mesajlar aracılığıyla Apple’a ulaşabileceksiniz diyor.” Tim Cook. Eğer Apple Card’ı günlük ödemelerinizde kullanırsanız, harcamalarınızın %2’si kadar hediye alacaksınız. Güvenliği sağlamak için de her işlem FaceID ya da TouchID ile gerçekleştirilecek.

3- Apple Kredi Kartı

Apple üstünde kart numarası ve güvenlik kodları bulunmayan bir kredi kartı da çıkarıyor. Şıklığı ile göz dolduran şu karta bir bakın.

4- Apple Arcade

Apple’ın yeni oyun servisi Apple Arcade’de ise 100’den fazla başka hiçbir yerde bulamayacağınız oyunu size sunacak. Oyunlar iPhone, iPad, Mac ve Apple TV’den çalışacak. Bir yerden oynamayı bıraktığınızda diğerinden devam edebileceksiniz. Daha fazla detay ve fiyatlandırma ise Sonbahar’da gelecek.

5- Apple TV Channels

İstediğiniz kanalları seçin, sadece seçtiğiniz kanalları ödeyin diyen Apple TV Channels ise birçok ücretli televizyon servisi ile birlikte çalışacak. Reklamsız olacak bu servise hem çevrimiçi hem de çevrimdışı ulaşabileceksiniz.

6- Apple TV Plus

Bu Sonbahar’da 100’den fazla ülkede Netflix’e bir rakip geliyor. Ayrıntılar da Sonbahar da gelecek ama daha şimdiden Steven Speilberg ile yeni bir antoloji dizisi yapmaları için anlaşmışlar.

 

Kaynak: https://www.businessinsider.com/apple-march-25-event-news-highlights-2019-3


Ferdi Özcan

Senin Tepkin ne?

MUTLU MUTLU
0
MUTLU
ŞAŞKIN ŞAŞKIN
0
ŞAŞKIN
ÜZGÜN ÜZGÜN
0
ÜZGÜN
HAVALI HAVALI
0
HAVALI
KALP KALP
0
KALP
DÜŞÜNEN DÜŞÜNEN
0
DÜŞÜNEN

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.